Naravske ledine – ogledna tura

Ker se letos mladi planinci PD Cirkulane odpravljamo na tabor na Naravske ledine na Koroškem, natančneje nad Kotljami tik pod Uršljo goro, se spodobi, da kot vodja tabora naredim ogledno turo. Imel sem srečo, da je imel čas še Zlatko in sva jo mahnila.

Čudovita narava v okolici, prijazna majhna koča s še prijaznejšim, starim znancem, oskrbnikom Filipom. Pa še ena zanimivost. Nekoliko bolj v športenem duhu, kot midva, ki sva se pripeljala z avtom, je na kočo prikolesaril domačin mladinski pisatelj Primož Suhodolčan. Malo sva brskala po spominu, kdaj je bil gost na šoli pa nisva čisto točno ugotovila. Bi ga bilo dobro spet kdaj povabiti.

(Skupno 3 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Mladi planinci, Pohodi in potepi. Zaznamek za trajno povezavo.