Bistriški vintgar

Težave s križem in za povrh še poškodba prstov desne noge so terjale svoj davek, tako je planirana udeležba v društveni odpravi na Triglav odpadla. Seveda pa je obljuba dana in bomo na Triglav šli pozneje. Za tako turo pa je potrebna priprava. Ker kondicijske priprave izvaja tudi Aljaž sva se hitro uskladila, da za začetek obiščeva Bistriški vintgar. Obvestil sem še Boža in smo ga veselo mahali po tej čudoviti dolinici potoka Bistrice. Kljub celodnevni sončni pripeki in napovedim, da bo tako tudi proti večeru, nas je poškropila ploha – pa kaj češ…

Ob koncu padla ideja, da v soboto, 28.7.2018, ‘stopimo’ na Peco. Božo žal ni mogel obljubiti, z Aljažem sva rekla, da greva.

(Skupno 181 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Pohodi in potepi. Zaznamek za trajno povezavo.