Peca

Zjutraj, 28.7.2018, v Slovensko Bistrico kjer sem počakal Aljaža in potem Koroški nasproti, čez Vitanje do Slovenj Gradca, proti Mežici in od tod do parkirišča Jakobe. Saj sva do dveh parkirišč pripeljala še prej, pa nama ni ‘dišala’ razdalja do Doma pod Peco. Nenazadnje pa sva imela namen prehoditi zelo zahtevno pot proti vrhu in nazaj ter preskusiti varovalno opremo. Torej se nama oprosti-no vsaj sama sva si. Tako sva osvojila Kordeževo glavo, najvišji vrh pogorja Pece, ki se  nahaja na meji z Avstrijo.

Sestopila sva po isti poti, naredila vmesni postanek na planinski postojanki in nadaljevala do parkirišča preverit na kak način se je ventilator na hladilnika avtomobila izklopil…

(Skupno 76 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Pohodi in potepi. Zaznamek za trajno povezavo.