V republiko Prlekijo

Kot ponavadi, se je naš sindikalist spet potrudil in nam organiziral prijetno ekskurzijo pred štartom v novo leto – tisto šolsko ne koledarsko.
Najprej v Ormož na ogled zanimivih zbirk gradu, nato v oljarno v Središče ob Dravi, degustirat bučne dobrote in nato na turistično kmetijo Puklavec kjer smo zaključili z večerjo in seveda poskušino vin.
Vmes pa še nazaj v preteklost, v Razkrižje kjer smo si ogledali dokumentarec v živo, ali kako bi se temu reklo. Na arheološkem najdišču smo doživeli življenje v preteklosti, poskusili kruh in pečeno ribo… Dober kot sem, sem pomagal vleči voz, kolega sta pomagala orati… zanimivo in poučno. Če se boste kdaj mudili v Razkrižju – vredno ogleda.

(Skupno 21 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Pohodi in potepi. Zaznamek za trajno povezavo.