Mladi čebelarji uspešni na državnem tekmovanju 2024

Z mladimi čebelarji smo se udeležili državnega tekmovanja mladih čebelarjev, ki ga je letos organizirala OŠ Pivka pod okriljem Čebelarske zveze Slovenije. Udeležili smo se s člani čebelarskega krožka iz Cirkulan, ki deluje v sodelovanju s Čebelarskim društvom Cirkulane in čebelarskega krožka iz Zavrča, ki od začetka letošnjega šolskega leta deluje v sodelovanju s Čebelarskim društvom Zavrč. Udeležili smo se s petimi ekipami. Z dvema srednje stopnje in tremi ekipami nižje stopnje.

Mladi čebelarji so bili tudi letos zelo uspešni.

Udeleženci državnega tekmovanja mladih čebelarjev 2024 v Pivki.

Vita Bezjak in Maruša Gomboc sta osvojili priznanje. Gal Perhač in Jasmina Cestar sta osvojila bronasto priznanje. Julijan Celcar in Maruša Hvalec sta osvojila srebrno priznanje. Taja Belšak in Urša Gomboc sta osvojili srebrno priznanje. Klara Cestar je tekmovala sama in je osvojila srebrno priznanje. Neža Tolič in Lara Glavica pa sta osvojili zlato priznanje.

Torej smo dosegli eno priznanje, eno bronasto, tri srebrna in eno zlato priznanje. Iskrene čestititke!

Po tekmovanju in čakanju na rezultate smo se udeležili zanimivega ogleda in delavnice na biološki čistilni napravi Živa.

(Skupno 1 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Mladi čebelarji, Srečanja. Zaznamek za trajno povezavo.