Rimljani v Zavrču

Kolegica Laura je napisala “Včerajšnja kulturna prireditev v Zavrču nas je prav gotovo popeljala v rimski antični svet. Po Cezarjevo bi lahko mirne duše rekli, da je na četrtkov večer v Zavrču »padla kocka«. »Drobci mozaika«, kakor smo poimenovali prireditev, so sestavili pisan mozaik rimskih podob in ponovno dokazali, da je s skupnimi močmi možno prav vse.” Več lahko preberete in vidite na spletni strani šole.

In res je za nami še ena lepa prireditev na kateri sem končno lahko užival tudi sam. Čeprav sem ozvočenej skupaj z Zvonkom postavil je z njim upravljal kolega Robi. Sam sem pa se “lahko šel fotografa.” No ja, pomoči pri pospravljanju pa me vseeno niso razrešili .

(Skupno 78 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v Dnevi dejavnosti, Projekti. Zaznamek za trajno povezavo.